K.R.V.G.B.
a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelVolgende speeldagBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

Live UitslagenHistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   

                                      

Welkom bij de K.R.V.G.B.

 zaterdag 25 mei halve finales duo- kampioenschap

kop 

Mededelingen : 

11/05/2024 : 1/4e finales individueel kampioenschap :

De finalisten zijn gekend voor het individueel kampioenschap. Proficiat aan deze toppers.

Dit zijn Delaere Emmerson, Olivier Andy, Van Coillie Diego en Dewaele Claude.

Op zaterdag 18 mei zijn er geen activiteiten, de halve finales voor het duo kampioenschap worden op zaterdag 25 mei gespeeld.

De aanvangsuren voor de finales op 01 juni in zaal de Zilverbergstatie staan onder het tabblad "volgende speeldag".


jongerenkampioenschap :

De volgende vier jongeren zijn geplaatst voor de finales.

Declerck Matthias, Ramael Kyandro, Guillemyn Jordy en Braem Troy.

Proficiat aan deze spelers.


Attest van betaling :

Lokaalhouders die een attest als bewijs van inschrijving willen, kunnen dit opvragen aan de penningmeester,
johanv@krvgb.be


Jaarkalender en reeksindeling seizoen 2024 -2025 ;

De jaarkalender en de reeksindeling staan onderaan deze pagina en worden later op de juiste plaats op de website geplaatst.


Lidgelden seizoen 2024 - 2025 ;

Het lidgeld die de ploegverantwoordelijken dienen te betalen zullen hen per mail worden bevestigd.

Deze betalingen dienen dan te gebeuren tegen uiterlijk woensdag 28 augustus 2024.

De algemene vergadering voor ploegverantwoordelijken gaat door op zaterdag 31 augustus, waarvoor er nog een uitnodiging wordt gestuurd.


Inschrijven feest krvgb ;

Het inschrijvingsblad voor het feest dient binnen gebracht of gemaild naar ; info@krvgb.be  en dit tegen uiterlijk 15 juni 2024.

De betalingen dienen gedaan te worden
op rekeningnummer ; BE31 0682 2954 3655


Het feest gaat door op zaterdag 29 juni 2024 vanaf 18.00u in zaal Zilverbergstatie en wordt verzorgd door traiteur MaKwizien.

De leden en kinderen onder de 14 jaar betalen 20.00€ en de niet leden 35.00€


De foto's van de beker finale.



Resultaten seizoen 2023 - 2024 ;

Volgende ploegen wonnen de bekerfinales;

DE KABIEN D EN DE BOLLE A.

2e plaats bekerkampioenschap;

TORENTJE B EN DE BOLLE F

Volgende ploegen werden kampioen;

in 1e afdeling, DE BOLLE F

in 2e afdeling, DE BOLLE D

in 3e afdeling, TORENTJE B

Volgende ploegen degraderen naar een lagere reeks;

Uit 1e afdeling, AGORA A speelt volgend seizoen in 2e afdeling.

Uit 2e afdeling, STAD BRUGGE A speelt volgend seizoen in 3e afdeling.

Werden individueel reekskampioen;

1e afdeling; LEFEVERE STEVEN uit Siberie B met 36 winstmanches op 40 gespeelde wedstrijden.

2e afdeling; VANDEWEGHE PETER uit De Bolle D met 37 gewonnen manches op 44 gespeelde wedstrijden.

3e afdeling; BERTON EDDY uit Pelikaan B met 37 gewonnen manches op 44 gespeelde wedstrijden.

Proficiat aan alle kampioenen.




20/02/2024 ; werken in de Gitsetraat ;

Voor ploegen die in lokaal Siberie dienen te spelen graag volgende mededeling;

Het lokaal is aan de voorkant voor onbepaalde tijd niet bereikbaar.

Het lokaal is enkel bereikbaar langs de achterkant (veranda) via de parking van de Gamma. Tussen de gebouwen van de Gamma en Carpetright door een opening in de haag.



Foto's finales zie deze link


Uitslagen en foto's bekerfinale via deze link


Hier vind U de spelers die op de transferlijst staan en dus nog niet getekend hebben voor komend seizoen !


WEDSTRIJDWIJZIGINGEN :


REEKSINDELING SEIZOEN 2024 - 2025
  1 Afdeling   2de Afdeling   3de Afdeling
1:  De Bolle B 1:  Agora A  (Daler 1ste) 1: De Bolle G
2:  De Bolle C (ex The New Arena E) 2:  De Bolle A 2:  De Voetballist B
3:  De Bolle D (Kampioen 2de) 3:  De Bolle E 3:  El-Dia A
4:  De Bolle F 4:  De Bolle H  (2de stijger) 4:  Pelikaan B
5:  De Kabien D 5:  De Kabien A 5:  Siberie C
6:  De Voetballist A 6:  De Kabien B 6:  Siberie D
7:  Den Bassin A (ex bolle C) 7:  De Tonne A 7:  Stad Brugge A  (Daler 2de)
8:  Pelikaan A 8: Den Bassin B 8:  The New Arena B
9:  Rumba A 9:  Siberie A 9:  The New Arena C
10:  Siberie B 10:  Torenhof A  (ex The New Arena A) 10:  The New Arena D
11: The New Arena A (ex Drieweg A) 11:  Torentje B  (Kampioen 3de) 11:  The New Arena F
12:  Torentje A
ploegen die stoppen: - De Bolle C  Lokaal stopt: - Den Drieweg Nieuw Lokaal:  -Torenhof
 -  Rumba A

Jaarkalender K.R.V.G.B. seizoen 2024 / 2025




 

 

Competitiewedstrijden   16/03//2024
Bekerwedstrijden   23/03/2024
Individuele wedstrijden   11/05/2024
Wedstrijden volgende speeldag   25/05//2024
Varia historiek                  12/05/2024
  VijetijdsPas

Deze pagina werd laatst upgedate op maandag 13 mei 2024 door Johan Hoirelbeke

Paginateller :

website counter

Klik hier om uw eventuele suggesties en opmerkingen betreffende deze site te laten geworden..

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck