a                   K.R.V.G.B.                   B
Koninklijke Roeselaarse Verstandhouding GolfBiljart
HomeCompetitieBekerIndividueelVolgende speeldagBerichtenBestuurSponsorsLinksFormulieren

Live UitslagenHistoriekReglementLokalenlijstLijst kapiteinsFinancieelClub ActiviteitenBiljartnummers
   

Poule A

Poule B

Beker Finales

  

  Bekercompetitie Seizoen 2022 - 2023

 

 

Voorronde  
1/16 Finales  05/11/2022
1/8 Finales  17/12/2022
1/4 Finales  04/02/2023
1/2 Finales  11/03/2023
Finale Poule A 01/04/2023

 

                           

uitslagen 1/16e finales POULE A -

 THE NEW ARENA E

 DE BOLLE B

  3- 7

PLANCKE FILIP

VANDEKERCKHOVE KURT

3-5

4-5

DESLOOVERE JENS

VANNESTE PATRICK

5-4

5-3

SANTY FRANK

VANDOORNE DRIES

4-5

4-5

FONTEYNE WESLEY

DOBBELS PHILIP

2-5

2-5

DEWILDE STEVEN

DELAEY LEO

4-5

5-2

 

DE KABIEN B

 

DEN DRIEWEG A

 

 5- 6

DUTHOO HENK

VANSEVENANT MARINO

4-5

2-5

SINTOBIN LUC

BOSCH DIRK

2-5

5-3

CANELE DAVY

VANHANTSAEME GIO

3-5

5-4

LANDUYT BART

PASCAL STEVEN

5-3

5-3

VANBEYLEN PETER

EGGERICK DANNY

4-5

5-4

CANELE DAVY

VANHANTSAEME GIO

4-5

 

 

RUMBA B

 

DE BOLLE E

 

 4- 6

VERRAEST MARIO

DEGRAEVE FRANS

3-5

4-5

DE BON LUC

THEVELEIN HENK

3-5

3-5

CLAEYS RUDY

NUYTTEN GEERT

4-5

5-4

POLLET JURGEN

LEVOYE HENDRIK

5-4

2-5

MARTIN ANDY

VERHULST DANNY

5-3

5-4

 

uitslagen 1/8e finales POULE A -

 

DE BOLLE B

 

 

DE VOETBALLIST A

 

 3- 7

 

BRUNEEL DANNY

GOUWY SAM

4-5

5-2

 

DE BRUYNE YOURI

DECAESTECKER FLORIAN

1-5

3-5

 

DELAEY LEO

BECARREN LAURENT

4-5

2-5

 

VANDEKERCKHOVE KURT

DECAESTECKER IVAN

4-5

3-5

 

DOBBELS PHILIP

DUQUENOIS MARINO

5-3

5-2

 

 

DEN DRIEWEG A

 

 

DE BOLLE D

 

 6- 4

 

VANWIJNSBERGHE GINO

LEPOUTRE FRANKIE

3-5

5-4

 

VANSEVENANT MARINO

VAN BRUSSEL CHRISTIAAN

5-4

3-5

 

EGGERICK DANNY

GUNST RENZO

5-4

3-5

 

DENOLF JERSEY

AZOU BJORN

5-3

3-5

 

DELAERE MARIO

LANSSENS JOHN

5-3

5-4

 

 

DE BOLLE E

 

 

DE KABIEN D

 

 5- 6

 

VERHULST DANNY

TACK RUDI

3-5

4-5

 

LEVOYE HENDRIK

GOETHALS DONALD

2-5

4-5

 

NUYTTEN GEERT

DENORME RINO

5-3

5-3

 

THEVELEIN HENK

DELBAERE JUAN LUCAS

4-5

5-4

 

DECEUNINCK MIKE

Forfait

5-0

5-0

 

DECEUNINCK MIKE

GOETHALS DONALD

1-5

 

 

 

DE TONNE A

 

 

RUMBA A

 

 4- 6

 

ALLIET BART

VAN ACKER EDDY

0-5

3-5

 

ALLEMAN THIMOTHY

WULFAERT DIETER

4-5

4-5

 

NOLLET MARC

VANOPLINUS MARC

5-2

5-4

 

DRIESSENS BJORN

DEMUYNCK RIK

4-5

3-5

 

VANHAVERBEKE FILIP

Forfait

5-0

5-0

 

 

DE BOLLE F

 

 

DEN BASSIN A

 

10- 0

 

OLIVIER CHRIST

VANSIMAEYS SERGE

5-3

5-3

 

OLIVIER ANDY

DELIE MARIO

5-4

5-3

 

VANDEMAELE GREGORY

HIMPE CARL

5-4

5-1

 

VAN COILLIE DIEGO

Forfait

5-0

5-0

 

DESLOOVERE BART

Forfait

5-0

5-0

 

 

TORENTJE A

 

 

SIBERIE B

 

 0-10

 

Forfait

VLIEGHE JEAN-CLAUDE

0-5

0-5

 

Forfait

VANDERWEE TONY

0-5

0-5

 

Forfait

BRUNEEL PHILIPPE

0-5

0-5

 

Forfait

LEFEVERE STEVEN

0-5

0-5

 

Forfait

MATTEN GIANNI

0-5

0-5

 

 

DE BOLLE C

 

 

PELIKAAN A

 

 5- 6

 

BLANCHARD DIETER

DECOTTIGNIES GEERT

4-5

5-2

 

MORTELE FRANCKY

DETAILLEUR DIRK

4-5

5-3

 

VERBRUGGHE YVES

CLAEYS KOEN

4-5

5-3

 

BLOMME IVAN

DUTRY YVES

4-5

5-4

 

DEBACKERE DAVID

VANSTEENKISTE STIJN

5-0

0-5

 

BLANCHARD DIETER

DETAILLEUR DIRK

3-5

 

 

 

DE BOLLE A

 

 

DE VIERWEG A

 

 3- 7

 

PATTYN PATRICK

GUILLEMYN JIMMY

4-5

3-5

 

VANSTEENKISTE RIK

COUDENYS PATRICK

4-5

1-5

 

SCHEYVING RENAAT

MAES NICK

4-5

5-4

 

DESEURE ELLEN

COOL RENAUD

5-4

5-3

 

DELEYE JOZEF

EECKHOUT BRAM

4-5

2-5

 

 

1/4e FINALES
Wedstrijden voor zaterdag 04 februari  2023 :
 
Lokaal Wedstrijd
W 1 : RUMBA DE VOETBALLIST A DE VIERWEG A
W 2 : IN DEN BASSIN DEN DRIEWEG A PELIKAAN A
W 3 : THE NEW ARENA DE KABIEN D SIBERIE B
W 4 : DE KABIEN RUMBA A DE BOLLE F
       

 


uitslagen 1/4e finales POULE A -

 

 

 

 

1/2e FINALES
Wedstrijden voor zaterdag 11 maart 2023 :
Lokaal Wedstrijd
W 1 : WW 1 :  - WW 4 :
W 2 : WW 2 :  - WW 3 :
     
         

uitslagen 1/2e finales POULE A -

       
         
         
         
         
         

 

Finale POULE A -

Lokaal Wedstrijd
BISTRO SIBERIE    

Zie link met foto's

 

 
 Copyright © 2013 by Johan Vanslambrouck